м. Тернопіль, вул. Білецька 1

Бенкетний ресторан "МАКСИМ"

Деталі та бронювання за телефоном +380 (68) 315 89 45
У центрі міста Тернопіль Ви знайдете зону відпочинку, де час зупиняється, а спогади залишаються на завжди. Атмосфера закладу створена з поєднанням класики і сучасності в інтер’єрі.

Весілля, день народження, ювілей, корпоративне святкування, конференція, бенкет для 200 запрошених – у бенкетному ресторані "Максим" (м. Тернопіль) ви отримаєте саме те, заради чого влаштовували свято – незабутні емоції та приємні відчуття.

Атмосфера бенкет-холу створена завдяки поєднанню класики і сучасності в інтер’єрі: елегантний лофтовий дизайн підкреслюють ексклюзивні речі і навіть простір підлаштується під ваші очікування – світло, звук та клімат-контроль у наших вмілих руках можуть розділити бенкетний зал на окремі навіть майданчики одночасно для фуршету, бенкету, фотозони, кенді-бару, танцмайданчику і сцени.

Надсучасна медійна система може використовуватись для трансляції інформації та візуального контенту – плазмові екрани, проектори можуть транслювати Ваші романтичні мрії чи спогади, промо-ролики або новини, дадуть можливість спостерігати перебіг події чи обмінюватися відео з гостями з сусідньої зони.

Кожна з ваших подій смакуватиме на найвищому рівні. Якщо бажаєте смакувати на вашому святі класичні страви, то ми з радістю запропонуємо на вибір страви української та європейської кухні.

Також ми подбали і про засоби Вашого пересування. Наша парковка розрахована на 25 автомобілів.
Гарантія Вашого якісного і неповторного відпочинку
Ми станемо частиною Вашого свята
Резерв та довідка за телефоном :
+38 067 351 4101
Напишіть нам, ми Вам перетелефонуємо
РК "МАКСИМ"
м. Тернопіль, вул. Білецька 1
Слідкуйте за нами
© Ресторанний комплекс «МАКСИМ», 1997-2020.
Всі права застережено.
​​​​​​​
​​​​​​​ Передрук, а також використання матеріалів з даного сайту можливий лише з дозволу його власника
Розробка : МЕЛВІС