м. Тернопіль, вул. Білецька 1

КЕЙТЕРИНГОВІ ПОСЛУГИ

РК "Максим" пропонує послуги кейтерингу у Тернополі. Команда молодих креативних кухарів, кондитерів, офіціантів, флористів, фотографів та організаторів вечірок. Ми підходимо до реалізації замовлення з індивідуальним підходом до побажань клієнта, креативністю стилістичного оформлення та гарантією якості взятого на себе замовлення.

КЕЙТЕРИНГОВІ ПОСЛУГИ - ми пропонуємо різноманітні формати організації будь-яких святкових подій. Для кожного нашого клієнта у нас є цікава пропозиція. Звертайтесь до нас, ми гарантуємо що Ваш захід пройде відмінно, весело і цікаво.

Формати обслуговування: Фуршет, Бенкет, Кава-брейк, Пікнік-барбекю, Фреш-бар, Кенді-бар.
Організація урочистих подій: Корпоративи, Весілля, День Народження, Дитячі свята.
Організація харчування: Комплексні обіди, Бізнес-ланчі.

КЕЙТЕРИНГ МЕНЮ - Ми робимо акцент на здоровій та корисній їжі та на поєднанні, здавалось би, зовсім не поєднаних смаків. Сьогодні в моді органіка, свіжі трави, овочі. Тенденція до натуралізації та еко-стилю дала можливість втілити вжиття інтерпретовану в сучасність національну кухню.

ОРГАНІЗАЦІЯ КЕЙТЕРИНГОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ - планування, приготування, складення меню, пошук місця святкування, підбір персоналу, доставка інвентарю, подача страв, розважальна програма, аеро-фото та відео-зйомка, прибирання території та інші кейтерингові послуги.
Гарантія Вашого якісного і неповторного відпочинку
Ми станемо частиною Вашого свята
Резерв та довідка за телефоном :
+38 067 351 4101
Напишіть нам, ми Вам перетелефонуємо
РК "МАКСИМ"
м. Тернопіль, вул. Білецька 1
Слідкуйте за нами
© Ресторанний комплекс «МАКСИМ», 1997-2020.
Всі права застережено.
​​​​​​​
​​​​​​​ Передрук, а також використання матеріалів з даного сайту можливий лише з дозволу його власника
Розробка : МЕЛВІС